VEĽKOOBCHODNÉ CENY
Zameriavame sa na veľkoobchodný predaj. Firmám ponúkame nadštandardne nízke ceny.
MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY
Pri odbere väčších množstiev poskytujeme zľavy.
PODMIENKY NÁKUPU
Spolupracujeme iba s firmami, ktoré majú pridelené IČO. Minimálna výška nákupu je 150 eur bez DPH. Minimálna hodnota jednej položky je 15 eur bez DPH.

Vlhčené obrúsky

Ak hľadáte reklamný či darčekový predmet, ktorý poteší, dá sa efektívne využiť, je ľahko prenosný a praktický a navyše je výborným nositeľom reklamy, máme pre Vás skvelý tip!

Vlhčené obrúsky sú novodobým fenoménom. Ich využitie je nekončiace, od osvieženia, cez odstránenie nečistôt až po dezinfekciu a čistenie rôznych predmetov. Ponúkame Vám viac ako desať variant rôznych prevedení! Využitie nájdu doma, vonku, v práci, na dovolenke či v starostlivosti o deti.

Vyberte si tie Vaše

Neviete, pre ktorý typ vlhčených obrúskov sa rozhodnúť? Na základe Vašej požiadavky Vám poradíme tú správnu variantu. Naozaj je z čoho vyberať:

- single vlhčené obrúsky - balené jednotlivo, k dispozícii v dvoch veľkostiach - 60x80 mm alebo 70x125 mm, ideálne ako reklamný darček, vďaka malým rozmerom je šikovný a praktický. Spôsoby použitia: dezinfekčný, odličovací, detský, osviežovací, intímny, na odstránenie nečistôt, čistenie optických zariadení, interiéru automobilov, samoopaľovací, odpudenie komárov a iného hmyzu a veľa iných. Možnosť plnofarebnej potlače na fóliu:

 Vlhčené obrúsky - 1Vlhčené obrúsky - 2Vlhčené obrúsky - 3Vlhčené obrúsky - 4

- cestovné balenie vlhčených obrúskov - rôzne veľkosti balenia - 10, 15 alebo 20 - 25 kusov obrúskov. Spôsoby využitia: na osvieženie, ako antibakteriálny a dezinfekčný čistič rúk, hygienická pomôcka a mnoho iných. Možnosť plnofarebnej potlače na samolepku alebo na fóliu - celú plochu balenia:  

 Cestovné vlhčené obrúsky - 1Cestovné vlhčené obrúsky - 2Cestovné vlhčené obrúsky - 3Cestovné vlhčené obrúsky - 4

- kontajner - 50 - 80 kusov vlhčených obrúskov, výborné na odličovanie, osvieženie, dezinfekciu, detskú aj intímnu hygienu a veľa iných spôsobov využitia. Možnosť plnofarebnej potlače na samolepku - priestor je dostatočne veľký a je ideálnym miestom pre Vašu reklamu:

Kontajner - vlhčené obrúsky - 1Kontajner - vlhčené obrúsky - 2Kontajner - vlhčené obrúsky - 3Kontajner - vlhčené obrúsky - 4Kontajner - vlhčené obrúsky - 5Kontajner - vlhčené obrúsky - 6

- mini dóza - obsahuje 30 kusov vlhčených obrúskov, s osviežujúcim, antibakteriálnym účinkom, na odličovanie, detskú a intímnu hygienu, čistenie optických zariadení a ďalšie spôsoby využitia. Možnosť plnofarebnej potlače na samolepku:

Dóza - vlhčené obrúsky - 1Dóza - vlhčené obrúsky - 2Dóza - vlhčené obrúsky - 3Dóza - vlhčené obrúsky - 4Dóza - vlhčené obrúsky - 5

- vlhčené obrúsky v kartónovej krabičke - v balení 20 - 25 kusov alebo 75 kusov, možnosť plnofarebnej potlače na krabičku,

- kozmetický box - s obsahom 20 - 25 vlhčených obrúskov, možnosť plnofarebnej potlače na samolepku, 

- BOX 50 kusov dezinfekčných vlhčených obrúskov, možnosť dvojfarebnej potlače na jednotlivé sáčiky + možnosť plnofarebnej potlače na kartónovú krabičku.

Kozmetický box - vlhčené obrúsky - 1Kozmetický box - vlhčené obrúsky - 2Kozmetický box - vlhčené obrúsky - 3 Kozmetický box - vlhčené obrúsky - 4

Nezáväzná cenová ponuka
Potrebujete poradiť pri výbere reklamného predmetu alebo typu potlače?
Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku. Na dopyty reagujeme do 60 minút.
* Súhlasím so spracovaním osobných údajov v zmysle zásady ochrany osobných údajov
Copyright 2012 - 2022 © Reklamne-Predmety.sk
Zatvoriť