Vlhčené obrúsky

     Ak hľadáte reklamný či darčekový predmet, ktorý poteší, dá sa efektívne využiť, je ľahko prenosný a praktický a navyše je výborným nositeľom reklamy, máme pre Vás skvelý tip!

     Vlhčené obrúsky sú novodobým fenoménom. Ich využitie je nekončiace, od osvieženia, cez odstránenie nečistôt až po dezinfekciu a čistenie rôznych predmetov. Ponúkame Vám viac ako desať variant rôznych prevedení! Využitie nájdu doma, vonku, v práci, na dovolenke či v starostlivosti o deti.

    Vyberte si tie Vaše

     Neviete, pre ktorý typ vlhčených obrúskov sa rozhodnúť? Na základe Vašej požiadavky Vám poradíme tú správnu variantu. Naozaj je z čoho vyberať:

- single vlhčené obrúsky - balené jednotlivo, k dispozícii v dvoch veľkostiach - 60x80 mm alebo 70x125 mm, ideálne ako reklamný darček, vďaka malým rozmerom je šikovný a praktický. Spôsoby použitia: dezinfekčný, odličovací, detský, osviežovací, intímny, na odstránenie nečistôt, čistenie optických zariadení, interiéru automobilov, samoopaľovací, odpudenie komárov a iného hmyzu a veľa iných. Možnosť plnofarebnej potlače na fóliu:

 

- cestovné balenie vlhčených obrúskov - rôzne veľkosti balenia - 10, 15 alebo 20 - 25 kusov obrúskov. Spôsoby využitia: na osvieženie, ako antibakteriálny a dezinfekčný čistič rúk, hygienická pomôcka a mnoho iných. Možnosť plnofarebnej potlače na samolepku alebo na fóliu - celú plochu balenia:  

 

- kontajner - 50 - 80 kusov vlhčených obrúskov, výborné na odličovanie, osvieženie, dezinfekciu, detskú aj intímnu hygienu a veľa iných spôsobov využitia. Možnosť plnofarebnej potlače na samolepku - priestor je dostatočne veľký a je ideálnym miestom pre Vašu reklamu:

- mini dóza - obsahuje 30 kusov vlhčených obrúskov, s osviežujúcim, antibakteriálnym účinkom, na odličovanie, detskú a intímnu hygienu, čistenie optických zariadení a ďalšie spôsoby využitia. Možnosť plnofarebnej potlače na samolepku:

- vlhčené obrúsky v kartónovej krabičke - v balení 20 - 25 kusov alebo 75 kusov, možnosť plnofarebnej potlače na krabičku,

- kozmetický box - s obsahom 20 - 25 vlhčených obrúskov, možnosť plnofarebnej potlače na samolepku, 

- BOX 50 kusov dezinfekčných vlhčených obrúskov, možnosť dvojfarebnej potlače na jednotlivé sáčiky + možnosť plnofarebnej potlače na kartónovú krabičku.

 

      

Nezáväzná cenová ponuka
Potrebujete poradiť pri výbere reklamného predmetu alebo typu potlače?
Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku. Na dopyty reagujeme do 60 minút.
* Súhlasím so spracovaním osobných údajov v zmysle zásady ochrany osobných údajov
Copyright 2012 - 2021 © Reklamne-Predmety.sk
Zatvoriť