VEĽKOOBCHODNÉ CENY
Zameriavame sa na veľkoobchodný predaj. Firmám ponúkame nadštandardne nízke ceny.
MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY
Pri odbere väčších množstiev poskytujeme zľavy.
PODMIENKY NÁKUPU
Spolupracujeme iba s firmami, ktoré majú pridelené IČO. Minimálna výška nákupu je 150 eur bez DPH. Minimálna hodnota jednej položky je 15 eur bez DPH.

USB kľúče na mieru

USB na mieru - Termomont  Plynová bomba - USB  DHL usb na mieru

Objavte s nami ideálny spôsob prezentácie Vašej spoločnosti a predveďte sa originálnym reklamným darčekom. Vieme pre Vás vyhotoviť akýkoľvek tvar USB kľúču podľa Vášho želania v 2D či 3D podobe.

Staňte sa zapamätovateľní. Povedzte nám svoju predstavu do detailov a my ju uskutočníte tak, že z povedomia len tak ľahko nezmiznete. Minimálny odber je už od 100 kusov!

usb kľúče na mieru

Vaša predstava...

Ak máte premyslený svoj originálny dizajn, postup jeveľmi jednoduchý: pošlete nám svoju predstavu vo forme nákresu, obrázku, fotky s čo najkonkrétnejším popisom každého detailu (farba, počet kusov, kapacita USB) a my Vám do 3 pracovných dní zašleme grafický návrh originálneho USB kľúču na základe informácií od Vás. 

...naša realizácia

Ak odsúhlasíte všetky detaily, do 2 - 4 pracovných dní pre Vás vyrobíme vzorku a jej obrázky Vám zašleme na odsúhlasenie.Po odsúhlasení dáme pokyn do výroby. Tým začína plynúť 7 - 10 pracovných dní, počas ktorých naša produkcia USB kľúče vyrába. Následne ich doručíme priamo do Vašej spoločnosti.

 

V ponuke máme aj klasické USB kľúče s potlačou. Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie cenovej ponuky.

USB - café európa  usb canon  usb kostol  usb pukusb šípka  usb stražan  usb traktor  usb políciausb lietadlousb fľašausb v tvare knihy

Nezáväzná cenová ponuka
Potrebujete poradiť pri výbere reklamného predmetu alebo typu potlače?
Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku. Na dopyty reagujeme do 60 minút.
* Súhlasím so spracovaním osobných údajov v zmysle zásady ochrany osobných údajov
Copyright 2012 - 2022 © Reklamne-Predmety.sk
Zatvoriť