Fidget spinner

Pripravíme pre Vás potlač fidget spinneru Vašim korporátnym logom presne podľa Vašich predstáv. Momentálne máme v ponuke 6 typov fidget spinnerov. Ponúkame výber rôznych farieb a materiálov, z ktorých môže byť Váš fidget spinner. Fidget spinner

 

Rôzne možnosti potlače

Každý fidget spinner je možné štandardne potlačiť v strede, kde sa do kruhového výseku vloží Vaše logo. Štandardná potlačitelná oblasť je maximálne 20 mm. Pri niektorých typoch sa však táto oblasť môže rozmerovo líšiť.

 

Pri niektorých typoch je možná potlač aj zvyšných 3 kruhových výsekov.

 

Zaujal Vás Fidget spinner?

Ak Vás ponuka našich fidget spinnerov zaujala, tak nás neváhajte kontaktovať a naši obchodníci sa Vám bude venovať. Po upresnení Vašich požiadaviek pre Vás pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.

 

 

Referencie našich klientov

Aj takto by mohol vyzerať váš fidget spinner. Pre Strike Dance Academy sme vytvorili takéto nádherné spinnery s logom tanečnej akadémie. Pripravili sme pre nich náš najobľúbenejší model. 

 

Fidget spinner pre Laciho StrikaFidget spinnery pre Laciho Strika

Zásielka fidget spinnerovSéria spinnerov

 

 

Prečo práve fidget spinner?

Táto nová hračka doslova uchvátila každé dieťa. Právom sa stal v roku 2017 najobľúbenejším reklamným predmetom na spoločenských podujatiach ako sú dni otvorených dverí, deň detí a ďalšie spoločenské podujatia, kde sa zúčastnia deti.

 

Pripravili sme pre vás rôzne farebné variácie:

 

Červený fidget spinnerOranžový fidget spinnerZelený fidget spinnerBiely fidget spinnerModrý fidget spinnerŽltý fidget spinnerČierny fidget spinner

 Pozrite si krátke video s trikmi

Copyright 2012 - 2018 © Reklamne-Predmety.sk