ÚvodO nás

Nadšení, mladí, kreatívni - CreoCom reklamná agentúra

     Sme reklamná agentúra s dlhodobou tradíciou, sme CreoCom. Na slovenskom i českom reklamnom trhu pôsobíme už od roku 2005. Zabezpečujeme dodanie i potlač najrôznejších reklamných a darčekových predmetov, pričom veľký dôraz kladieme najmä na vzájomnú komunikáciu, rýchlosť realizácie Vašej zákazky, kvalitu produktov a najnižšie ceny na trhu. Náš profesionálny tím, ktorý má s reklamou dlhoročné skúsenosti, dokáže uspokojiť akýkoľvek typ zákazníka.

     Na všetky reklamné predmety, ktoré nájdete v našej ponuke, je možné aplikovať Vaše logo. Logo tvorí povedomie o značke (image-building) a je veľmi dôležitou súčasťou propagačného štýlu vašej spoločnosti (v dnešnej dobe môžeme často počuť pojem "Corporate identity"). Nezabúdajte na starostlivosť o vašu firemnú značku a vyberte si z našej ponuky akékoľvek reklamné či darčekové predmety, ktoré spolu dotvoríme presne podľa Vašich predstáv. Prezentácia vášho loga je významným činiteľom v komunikácii s vaším okolím a kvalita jeho prevedenia je tou najdokonalejšou vizitkou vašej spoločnosti. 

     Agentúry, distribučné firmy reklamných predmetov či tlačiarenské spoločnosti majú u nás nárok na veľkoobchodnú zľavu

     Keďže spolupracujeme priamo s dodávateľmi z Ázie, finálna cena reklamného predmetu nie je navýšená o žiadne medzičlánky. 

 

 

Copyright 2012 - 2018 © Reklamne-Predmety.sk