ÚvodKatalógy

Katalógy

 

Ak neradi pozeráte dlho do monitora, môžete si u nás objednať tlačenú verziu nášho katalógu reklamné predmety 2018, ktorý obsahuje takmer všetko z našej internetovej ponuky. Napíšte nám na reklama@creocom.sk a vyžiadajte si tlačený katalóg na rok 2017, ktorý Vám doručíme úplne ZDARMA.


Máte záujem o špecializované produkty od dodávateľov a výrobcov naprieč celou Európou? Pozrite si nasledujúcu ponuku online katalógov od našich zahraničných partnerov:

 

 


Katalóg reklamných predmetov 2018Reklamné predmety - cool katalóg

Katalóg reklamných predmetov COOL prináša veľkú ponuku netradičných a neopozeraných reklamných predmetov. Opäť majú veľké zastúpenie plážové hry, nafukovacie lehátka, plážové tašky, slnečníky. V ponuke je veľký výber pier a písacích potrieb.


zobraziť katalóg

online_katalogBe Creative 2018

Kolekcia Be Creative ponúka produkty presne podľa vašich potrieb. Tieto produkty vám pomôžu zaistiť úspech. Zákazková výroba produktov Be Creative vám dáva možnosť vybrať si farbu, materiál a tvar určitých častí výrobku s tým, aby sa stali skutočne unikátnymi.

 

zobraziť katalóg


online_katalogAvenue 2018

Katalóg zameraný na starostlivo vyberané reklamné predmety. Pod značkou Avenue užívatelia chápu štýlové, kvatitné a zmyselné reklamné predmety.

 

zobraziť katalóg

online_katalogLabel 2018

Katalóg, v ktorom nájdete veľké množstvo zaujímavých reklamných predmetov zameraných na textil.

 

zobraziť katalóg


online_katalogVIP katalóg 2018

Luxusné darčeky pre top klientov. V tomto katalógu nájdete vianočné darčekové sety, belgické čokolády, značkové vína, značkové reklamné predmety Ungaro, Cerruti 1881, Cacharel, NINA RICCI a mnohé iné...

 

zobraziť katalóg

online_katalogAdler 2018 značkový reklamný textil

Katalóg Adler je zameraný na reklamný textil. Nájdete v ňom nové kolekcie pracovných odevov Rimeck. Sú charakteristické svojou kvalitou, dizajnom a komfortom.

 

zobraziť katalóg


XD collectionXD collection

Katalóg XD collection je predovšetkým o tom urobiť reklamné výrobky osobnými. Táto kolekcia má za cieľ skôr inšpirovať ako len zhrnúť prvky výrobku.

 

zobraziť katalóg

Excursion 2017Excursion 2018

Katalóg Excursion je zameraný na IT príslušenstvo, písacie potreby, kancelárske potreby, tašky a cestovanie.

 

zobraziť katalóg


online_katalogMore than Gifts 2018

Katalóg More than Gifts 2018 obsahuje výber toho najlepšieho z reklamných predmetov pre rok 2018. Patrí medzi najpopulárnejšie katalógy na trhu. Každoročne určuje trendy v oblasti reklamných a darčekových predmetov.

 

zobraziť katalóg

cerruti_online_katalogCerruti 1881, 2018

VIP darčeky značky Cerruti sú určené pre najnáročnejšieho klienta. V tomto katalógu nájdete perá, peňaženky, darčekové sety, tašky, kufre a mnoho ďalších produktov, ktoré vynikajú prvotriednou kvalitou a eleganciou.

 

zobraziť katalóg


Online katalóg ImpressionImpression

V jednoduchosti je krása. Takto by sa dal charakterizovať katalóg Impression, ktorý obsahuje výber tých najžiadanejších reklamných predmetov za najlepšiu cenu. Nájdete tu perá, kľúčenky, tašky, peňaženky, dáždniky, textil a mnohé iné reklamné predmety.

 

zobraziť katalóg

Online katalóg Textil Europe 2018Textil Europe 2018

Nechajte sa inšpirovať širokým spektrom textilných doplnkov, rozmanitých značiek od popredných európskych dodávateľov. V ponuke  viac ako 40 značiek, 1 500 predmetov a viac ako 220 nových modelov,  toto všetko ponúka katalóg pre rok 2017.

 

zobraziť katalóg 


Promotional products The World´s Largest Catalogue 2018

Najväčší katalóg reklamných a darčekových predmetov. Nechajte sa inšpirovať najnovšími trendami tohto roku.
  zobraziť katalóg

Vianočný katalógVianočný katalóg More than Christmas

Hľadáte vhodný vianočný darček pre obchodných partnerov a zamestnancov? Nechajte sa inšpirovať našou ponukou z katalógu More than Christmas. V ponuke nájdete vianočné ozdoby, aromatické sviečky, mikulášske čiapky, hrnčeky s vianočným motívom a mnoho iných vianočných doplnkov.

 

zobraziť katalóg


Yes 2018 Vianočný katalóg 2018

Najnovší vianočný katalóg reklamných a darčekových predmetovplný zaujímavých inšpirácií.

  zobraziť katalóg

Copyright 2012 - 2018 © Reklamne-Predmety.sk