Časté otázky

1. Ako vyberiem ten najvhodnejší darček pre svojich zákazníkov?

 

Určité typy zákazníkov uprednosťujú určité typy darčekov. Ak si neviete rady, sme tu my na to, aby sme vám poradili. Máme dlhoročné skúsenosti a vieme vám ušiť reklamné darčeky priamo na mieru. Vaše potreby naplnia naši obchodníci, ktorých môžete kontaktovať TU

 

2. Nenašiel som reklamný predmet, ktorý by mi vyhovoval. Čo mám robiť?

 

Pri reklamných predmetoch nepoznáme slovo NIE. Napíšte nám predstavu Vášho vysnívaného reklamného predmetu, prípadne obrázok ako by mal vyzerať a my ho pre Vás pripravíme.

 

 

2. Aký spôsob potlače zvoliť na konktrétny darček?

 

Existuje veľa spôsobov potlače, a to sieťotlač, tampónová potlač, laser, razba, výšivka, výpal, pieskovanie, sublimácia... Viac sa o týchto možnostiach prevedenia dozviete na podstránke Potlač, alebo jednoducho kontaktujete naše obchodné oddelenie TU, kde vám ochotne poradíme. 

 

3. Ako dlho od objednávky trvá, kým dostaneme vyrobené reklamné darčeky?

 

Viac ako 50 000 položiek máme skladom, preto vieme zabezpečiť dodávku do 2 dní. Ak si vyberiete niečo špeciálne, čo skladom nie je, sme priamy dovozca z Ázie, čím odpadávajú zbytočné časové prestoje u sprostredkovateľa. 

 

4. Vieme dostať zľavu pri objednaní väčšieho množstva reklamných predmetov?

 

Vzťah s našimi zákazníkmi je pre nás veľmi dôležitý. Preto sa snažíme čo najviac vyhovieť vašim prestavám. Pri objednávkach väčšieho množstva reklamných predmetov pre vás obchodník pripraví individuálnu zľavu.

 

5. Pošlete nám tlačenú verziu katalógu na vyžiadanie?

 

Samozrejme! Najaktuálnejšie katalógy si môžete pozrieť na podstránke Katalógy, prípadne napíšte priamo na reklama@creocom.sk. Aktuálny katalóg vám zašleme ZDARMA.   

Copyright 2012 - 2021 © Reklamne-Predmety.sk
Zatvoriť