Aktuality

Ako vybrať dobré reklamné tričká

Reklamné tričká sú jedným z najobľúbenejších predmetov v širokej škále darčekov. Určite si pamätáte to staré tričko, ktoré ste dostali, že po niekoľkých praniach úplne zmenilo tvar a stratilo farbu. Tento darček nedosiahol požadovaný reklamný efekt, mohlo by to dokonca ublížiť imidžu spoločnosti. Preto je dôležité, aby ste rozpoznali, ktoré tričko je kvalitne vyrobené a ktoré nie. Ukážeme vám niekoľko ukazovateľov, ktoré pomôžu vybrať správne tričko pre vašu propagáciu.

pokračovanie článku ...

Dôležitosť reklamných predmetov

Reklamné predmety sa stávajú dôležitou a efektívnou súčasťou firiem. Už však nemusia byť len výsadou tých väčších, v podnikaní dokážu pomôcť aj drobným a stredným podnikateľom. Ako je to možné? Správny výber reklamných predmetov je dôležitý a kľúčový a vďaka cenovej dostupnosti pritom taký jednoduchý.

CreoCom Vám vysvetlí i poradí, prečo sú reklamné predmety s logom pre podnikanie také dôležité a ako sa v širokej ponuke čo najlepšie orientovať.

pokračovanie článku ...

Porazte konkurenciu nápaditosťou

Investovať do reklamných predmetov nie je dnes už pre žiadneho podnikateľa celkom nemožné. Aby sa Vám však Vaša investícia vyplatila, treba výberu vhodného reklamného predmetu venovať zvýšenú pozornosť. Dokonalý reklamný predmet by mal zaujať nielen svojou funkčnosťou, ale aj dizajnom. V obidvoch prípadoch však možno uplatniť istú mieru kreativity, ktorá je aj pri reklamných predmetoch nesmierne dôležitá.

Nech si už vyberiete akýkoľvek reklamný predmet, nezabudnite, že nápaditosť predáva a praktickosť dotvára.

pokračovanie článku ...

5 jednoduchých krokov, ako sa odlíšiť od konkurencie

Chcete dostať Vašu firmu do povedomia? Chcete, aby sa o Vás hovorilo? A čo urobiť pre to, aby si klienti spomedzi konkurencie vybrali práve Vás? CreoCom prináša návod, ako sa účinne a efektívne odlíšiť od konkurencie a vytoriť aj z malej firmy značku. Týchto 5 nasledujúcich krokov Vám napovie a poradí, ako sa jednoducho, no pritom efektívne zviditeľniť.

Pokračovanie v článku...

Reklamný predmet, ktorý nikdy neomrzí

Reklamné predmety ako také, sú pre Vaše podnikanie veľmi dôležité, to už viete. Investovať do vhodného reklamného predmetu sa vždy oplatí. Pri výbere sa rozhodujte podľa toho, aký typ reklamného predmetu chcete darovať a najmä, komu ho chcete darovať. Najefektívnejšie sú praktické, ale zároveň nápadité darčeky, ktoré budú klienti, alebo Vaši zamestnanci aj reálne využívať. Je dobré, ak praktický darček zaujme aj svojim dizajnom a ulahodí i zmyslom. Reklamným predmetom, ktorý je maximálne využiteľný, nesmierne praktický a zároveň sa dá nadizajnovať tými najrôznejšími spôsobmi, je nepochybne reklamný USB kľúč.

USB kľúč vo forme reklamného predmetu je jedným z najlepších marketingových nástrojov.

pokračovanie článku ...

Reklamné predmety a korporátny dizajn

Vytvoriť z firmy značku a dostať ju do povedomia širšej verejnosti je pomerne náročný proces. Jedným z nástrojov marketingu, ktorým možno firmu odlíšiť od ostatných a vytvoriť tak jej jedinečný a špecifický profil, je tzv. firemná identita, ktorej hovoríme aj korporátna, alebo corporate identity. Korporátna identita znamená aj jednotnú identitu, ktorou sa firma prezentuje, a pod ktorou vystupuje. Korporátna identita je, zjednodušene povedané, propagačný štýl firmy. Budovanie korporátnej identiy by malo prebiehať strategicky, dlhodobo a cielene. Korporátna identita zahŕňa korporátnu komunikáciu, korporátnu kultúru a korporátny dizajn.Všetky tieto prvky vytvárajú nezameniteľný imidž firmy.

pokračovanie článku ...

Reklamné predmety trochu inak

Reklamné predmety môžu byť praktické. Môžu byť elegantné. Ale i nápadité. Čaro reklamných predmetov však spočíva najmä v tom, že môžu byť praktické, elegantné i nápadité dokopy. Ale i v kombinácií tých najrôznejších vlastností. Reklamné predmety ako súčasť korporátneho dizajnu firmy ponúkajú nekonečné a variabilné možnosti. Základným pravidlom je, aby boli atraktívne nielen svojim dizajnom, ktorý, samozrejme, podčiarkne logo, ale i svojou funkčnosťou.

pokračovanie článku ...

Reklamné predmety, ktoré voňajú

Reklamné predmety, ktoré dobre vyzerajú, sú maximálne praktické a ešte aj úžasne voňajú - môže byť azda niečo lepšie? Trh s reklamnými predmetmi útočí na niekoľko zmyslov. Jedným z tých, ktoré prinášajú v tejto oblasti pridanú hodnotu, je čuch. Vďaka reklamným predmetom, ktoré šíria príjemnú vôňu tak zapôsobíte na svojich klientov ešte viac. A aké sú to teda predmety?

pokračovanie článku ...

Reklamné predmety, ktoré chutia

Ak chcete darovať reklamný predmet, ktorý ulahodí chuťovým bunkám Vašich klientov, stavte na originálnosť a netradičnosť, ale aj exkluzívny a luxusný dizajn a výnimočnú chuť. Práve takými sú reklamné predmety z kategórie Odporúčame. U nás nájdete zaujímavé a chutné reklamné predmety, ktoré Vašich zákazníkov, alebo zamestnancov určite príjemne prekvapia. 

pokračovanie článku ...

Reklamné predmety, ktoré sú hravé

Človek je tvor hravý. Investovať do reklamných predmetov určených na voľný čas a zábavu sa preto určite vždy oplatí. Reklamné predmety, ktoré sú symbolom hry, alebo športových aktivít, sú originálne a netradičné, no zároveň opäť prekračujúce hranice bežných reklamných predmetov. Práve preto možno vďaka takýmto reklamným predmetom dokonale zaujať.

pokračovanie článku ...

Copyright 2012 - 2021 © Reklamne-Predmety.sk
Zatvoriť